Spotify Öğrenci Paketi Geldi!

Advertisemen
Online ve kaliteli müziğin hayat bulmuş hali diyebiliriz Spotify için. Öğrenci olun ya da olmayın Spotify bilmeyen yada  duymayan yoktur sanırım. Geçtiğimiz günlerde yaptıkları açıklama dahilinde Türkiye'nin de aralarında bulunduğu 33 ülkeye yeni bir öğrenci paketi sundu.

 Normalde aylık preminium paket ücreti 13.99 TL olan Spotify, yeni oluşturduğu '' Öğrenciler için Spotify Preminium '' paketini normal fiyatın yüzde ellisi kadar düşürerek fiyatını 6.99 TL kadar cüzi bir miktara kadar indirdi. Normal paketle aynı özellikleri öğrenci paketi Spotify'ın piyasasını kuvvetlendirmek için yapılmış bir çalışmadır.

Muhtemelen yanlış telaffuz ettiğimiz 13 şey

Spotify öğrenci paketiSpotify’in bu kampanyasından faydalanabilmek için kullanıcıların herhangi bir Yükseköğretim kurumu (üniversite ve eş değer derecelere) sahip olması şartı aranacak. Öğrenci maili yardımıyla alınabilen paket eğer mail adresiniz yoksa belge ibrazı yapılarak da satın alınabilecek. Spotify’ın bu teklifinin sınırlı sayıda kullanıcıya sunulacağı ek bilgisini de verelim. Spotify’ın bu kampanyası hakkında detaylı bilgiye buradaki sayfadan erişebilir, kampanya katılım şartlarına göz atabilirsiniz.
Advertisemen

Disclaimer: Gambar, artikel ataupun video yang ada di web ini terkadang berasal dari berbagai sumber media lain. Hak Cipta sepenuhnya dipegang oleh sumber tersebut. Jika ada masalah terkait hal ini, Anda dapat menghubungi kami disini.
Related Posts
Disqus Comments